Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. Parafia: (33) 814 59 59 Kancelaria: (33) 814 45 07

PLAN OBOWIĄZKÓW DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA Z OBU ROCZNIKÓW:

1. Obowiązkowa obecność na Mszy św. w niedzielę i święta nakazane:

(obecność podpisujemy w zakrystii po Mszy św.)

2. Pierwsze Piątki miesiąca: 

- przychodzimy do spowiedzi o godz. 17.20 

zostajemy na Mszę św. o godz. 18.00, 

podczas której przyjmujemy Komunię św.! 

Siadamy w kościele jak najbliżej ołtarza.

Po Mszy św. zostajemy w kościele na krótkie spotkanie!

Daty I piątków miesiąca:

  • 06 października
  • 03 listopada
  • 01 grudnia

dodatkowo około 22 – 23 grudnia  - spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia

  • 05 stycznia
  • 02 lutego
  • 02 marca

dodatkowo około 30 – 31 marca  - spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi

  • 06 kwietnia 
  • 04 maja
  • 01 czerwca

 

3. W październiku uczestniczymy obowiązkowo w 7 nabożeństwach różańcowych (obecność podpisujemy w zakrystii) 

Nabożeństwa różańcowe w Kościele Opatrzności Bożej – 

od poniedziałku do soboty o 17.30; w niedzielę o 18.30

4. W Adwencie (od 4 do 22 grudnia) uczestniczymy w Roratach – 

      o godz. 16.30 (od poniedziałku do piątku) lub o godz. 6.00 (od poniedziałku do soboty)

(podpisujemy obecność na 5)

5. Pozostałe informacje będą podawane na bieżąco

 

Grupa I (pierwszy rok przygotowania) – Ks. Tomasz

Czulak Dawid

Głuch Julia

Kwiatkowski Piotr

Łuczakowski  Leon

Luci Kinga

Martinek Julia

Michalik Zuzanna

Olma Michał

Piela Mikołaj

Tlaga Tomasz

Willmann Patrycja

Żur Kamila

 

Grupa II (pierwszy rok przygotowania)  – Ks. Tomasz

 

Bokowy Konrad

Bylok Krzysztof

Fuchs Marian

Kliś Michał

Łopuszyńska Roksana

Misiarz Mikołaj

Karp Jakub

Paszek Krystian

Wałęga Michał

Wyszomirski Paweł

Kania Karolina

 

Grupa III (pierwszy rok przygotowania)– Ks. Piotr

 

Dyczka Klaudia

Guzy Dominik

Herma Aleksandra

Janikowska Karolina

Janota Dawid

Kajdas-Georg Klaudia

Kosakowska Wiktoria

Krzymianowska Patrycja

Nowosad Wiktoria

Orłowski Piotr

Przygodzka Wiktoria

Strzemszak Damian

Zolich Julia

 

Grupa I (II rok przygotowania) – Ks. Kamil

 

Baranowska Paulina

Bokowy Patrycja

Długołęcki Norbert

Dobija Gabriela

Dobrowolska Joanna

Dyrda Mateusz

Kaleta Nikola

Piasecki Kamil

Sadlik Nikola

Stwora Julia

Wróbel Justyna

 

 

Grupa II (II rok przygotowania) – Ks. Andrzej

 

Borutka Karolina

Gruszecka Wiktoria

Janczura Jacek

Kamiński Adrian

Kasperek Szczepan

Kondracka Agata

Laskowski Mateusz

Lisiecka Daria

Misiarz Kacper

Moll Andrzej

Nycz Paweł

Skiba Łukasz

Skoczylas Natalia

Slaczalek Angelika

Wala Wojciech

Zięcina Wiktoria

Konto bankowe:

Parafia Opatrzności Bożej
Pl. Opatrzności Bożej 19
43-300 Bielsko-Biała

35 1500 1357 1213 5005 1631 0000 

Dyżury kancelaria:

Pon. - ks. Tomasz Bieniek

Wt. -  ks. Kamil Kuchejda

Śr. - ks. Andrzej Żmudka

ks. prob. Andrzej Mojżeszko

Czw. - ks. Grzegorz Guga

Pt. - ks. Piotr Niemczyk

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 105

Wczoraj 115

W miesiącu 3005

Razem 73406

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top