Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. Parafia: (33) 814 59 59 Kancelaria: (33) 814 45 07

 

KOLĘDA 2018/2019

 

27 grudnia 2018 czwartek

 

ul. Energetyków 5 i 8                                     godz. 15.00

ul. Energetyków 1 i 3                                     godz. 15.00

ul. Leszczyńska 17a, 17b i 17c                       godz. 15.00

ul. Energetyków 2 i 10                                   godz. 15.00

ul. Wesoła i Cicha                                          godz. 15.00

ul. Leszczyńska 13 i 13a                                 godz.15.00

ul. Leszczyńska 13b, 15 i 17                           godz.15.00

 

 

28 grudnia 2018 piątek

 

ul. Skłodowskiej od 10 do 18                         godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka II od piętra 1 do 12  (45-92) oraz klatka III piętro 13 (143-146)                godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka III od parteru do 12 piętra (93-142)                                                                 godz. 15.00

ul. Lermontowa 4 do 15                                 godz. 15.00

ul. Lelewela i Skłodowskiej od 2 do 9           godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka I od parteru do 10 piętra (1-44) oraz klatka III piętro 14 (147-150)                godz. 15.00

ul. Lermontowa 16 do 40                               godz. 15.00

 

 

29 grudnia 2018 sobota

 

ul. Piekarska i Legionów od 28                      godz. 10.00

ul. Legionów od poczty do 27                        godz. 10.00

ul. Bogusławskiego od 2 do 6                         godz.10.00

ul. Bogusławskiego od 7 do 16                       godz.10.00

ul. Głęboka, Konfederatów Barskich, Targowa, Staszica, Łukowa i Krótka                                              godz.10.00

ul. Łokietka i Tuwima                                     godz.10.00

 

 

30 grudnia 2018 niedziela

 

ul. Sempołowskiej od 8 do 32 i ul. Astrów    godz. 14.00

ul. Sempołowskiej od 48 do 33                      godz. 14.00

ul. 11 Listopada nr 37,39,45,47,49, 51-58, 64,64a,66,74     godz. 14.00

ul. 11 Listopada nr 29,31,33,35,42,44,46,46a,48,50 godz.14.00

ul. 11 Listopada nr 59,61,63,63b,65,65b,78,80-90 godz.14.00

ul. 11 Listopada nr od 19 do 26 oraz nr 30,32,34 następnie pl. Ratuszowy i Ratuszowa                           godz. 14.00                                               

 

 

2 stycznia 2019 środa

 

ul. Broniewskiego 4 kl. III                             godz. 15.00

ul. Broniewskiego 4 kl. I                                godz. 15.00

ul. Broniewskiego 4 kl. II                               godz. 15.00

ul. Ogrodowa i pl. Opatrzności Bożej            godz. 15.00

 

 

3 stycznia 2019 czwartek

 

ul. Milusińskich 2 i 10                                   godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. I i II                          godz. 15.40

ul. Broniewskiego 7 kl. III i IV                      godz. 15.00

ul. Milusińskich 8 i 9                                     godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. V i VI                       godz. 15.00

ul. Milusińskich 4 i 6                                     godz. 15.00

 

 

5 stycznia 2019 sobota

 

ul. Komorowicka nr 3-26 oraz 32 i 34            godz.10.00

ul. Starostów Lipnickich                                 godz.10.00

ul. Bema i Dunikowskiego                              godz.10.00

ul. Komorowicka nr 31 oraz 37-70                 godz.10.00

ul. Wyzwolenia nr 6-21 oraz 25,27,31            godz.10.00

ul. Wyzwolenia nr 24,26,30,32 oraz 33-67    godz.10.00

ul. Komorowicka nr 76-92                              godz.10.00

 

 

6 stycznia 2019 niedziela

 

Plac Wolności                                                godz. 14.00

Plac Wojska Polskiego                                   godz. 14.00

ul. Piłsudskiego                                              godz. 14.00

ul. Ks. Stojałowskiego                                   godz. 14.00

 

 

7 stycznia 2019 poniedziałek

 

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 od piętra IV do VIII

godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 4 do p. VII       godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 piętra IX i X i klatka 3 od piętra VII    godz. 15.00                                              

ul. Broniewskiego -10 klatka 1                      godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 3 do piętra VI  godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 do piętra III i kl. IV p. IX i X godz. 15.00

 

 

8 stycznia 2019 wtorek

 

ul. Rychlińskiego 24                                       godz. 15.00

ul. Cyniarska                                                   godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 22 i 26 (nr 1-28)                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 20 i 28                               godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 30 i 26 (nr 29-42)              godz. 15.00

 

 

9 stycznia 2019 środa

 

ul. Lwowska 14                                              godz. 15.00

ul. Lwowska 14a i 18a                                    godz. 15.00

ul. Lwowska 16 i 18                                       godz. 15.00

ul. Osiedlowa                                                  godz. 15.00

 

 

10 stycznia 2019 czwartek

 

ul. PCK 10                                                      godz. 15.00

Ul. Radosna 6 i 7                                            godz. 15.30

ul. PCK 12                                                      godz. 15.00

Ul. Radosna 3                                                 godz. 15.00

Ul. Radosna 1 i 2                                            godz. 15.00

Ul. Radosna 4 i 5                                            godz. 15.00

 

 

11 stycznia 2019 piątek

 

ul. Żywiecka 15a i 27                                     godz. 15.00

ul. Żywiecka nr pozostałe                              godz. 15.00

ul. Żywiecka 52,54, 56                                   godz. 15.00

ul. Żywiecka 31 i 33                                       godz. 15.30

 

 

12 stycznia 2019 sobota

 

ul. Kazimierza Wielkiego 28 i 28a                 godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 22 i 25                   godz. 10.00

ul. Garibaldiego i Jagiełły, Lwowska 47       Godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego domy od nr 6 do 17 i  20  oraz od 30 do 45                                                     godz. 10.00

ul. Bohaterów Westerplatte i Dąbka               godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 21 i 24                   godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego, bloki 68 i 70 oraz 67 – 46                                                                                                                                                                 godz. 10.00

 

 

13 stycznia 2019 niedziela

 

ul. Topolowa i Łąkowa                                   godz. 14.00

ul. Wschodnia                                              godz. 14.00

ul. Czechowa numery pozostałe od 2a           godz. 14.00

ul. Broniewskiego domy prywatne od elektrociepłowni (64-29) oraz  ul. Rychlińskiego domy prywatne                                           godz. 14.00

ul. Czechowa nr 13                                         godz. 14.00

ul. Broniewskiego od kościoła (19-26)          godz. 14.00

 

 

14 stycznia 2019 poniedziałek

 

ul. Dmowskiego 15 – klatka I do p. 3 i klatka II do p. 1 godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka III do p. 1 i klatka IV

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p.7 i klatka III p.9 i 10

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka I od p. 4            godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka III od p. 2 do p. 8 

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p. 2 do piętra 6 

godz. 15.00

 

 

15 stycznia 2019 wtorek

 

ul. Jeża i gen. Boruty - Spiechowicza do nr 16              godz. 15.00

ul. Dworkowa i Zielona                                  godz. 15.00

ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej nr nieparzyste

                                                                        godz. 15.00

ul. ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej parzyste

                                                                        godz. 15.00

Ul. Gen. Boruty – Spiechowicza od 20 do 48                godz. 15.00

 

 

16 stycznia 2019 środa

 

ul. Dmowskiego 7 kl. B                                  godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. C                                  godz. 15.00

ul. Dmowskiego 14 i 16                                 godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. A                                 godz. 15.00

 

 

17 stycznia 2019 czwartek

 

ul. Młodości 1 i 3                                            godz. 15.00

ul. Szkolna 3-20                                              godz. 15.00

ul. Młodości 5 i 8                                            godz. 15.00

ul. Szkolna 21-32                                            godz. 15.00

ul. Paderewskiego                                           godz. 15.00

 

 

18 stycznia 2019 piątek

 

ul. Krakowska 2a, 5, 6, 7, 10, 11, 19              godz. 15.00

ul. Towarowa                                                  godz. 15.00

ul. Krakowska 9, 24, 32                                  godz. 15.30

 

 

19 stycznia 2019 sobota

 

ul. Zapolskiej i Akademii Umiejętności         godz.10.00

ul. Lipnicka 19 i 37 oraz 66-78                      godz. 10.00

ul. Lipnicka 3-18 oraz 24 i 28                        godz. 10.00

ul. Poniatowskiego i Gałczyńskiego              godz. 10.00

ul. Lipnicka 36 i 38 oraz 40-64                      godz. 10.00

 

 

 

Wizyta duszpasterska to bardzo ważny moment, dlatego prosimy Drogich Parafian o cierpliwość

 

 w oczekiwaniu na wizytę kapłana.

 

 

 

 

Konto bankowe:

Parafia Opatrzności Bożej
Pl. Opatrzności Bożej 19
43-300 Bielsko-Biała

35 1500 1357 1213 5005 1631 0000 

Dyżury kancelaria:

Pon. - ks. Tomasz Bieniek

Wt. -  ks. Kamil Kuchejda

Śr. - ks. Andrzej Żmudka

ks. prob. Andrzej Mojżeszko

Czw. - ks. Grzegorz Guga

Pt. - ks. Piotr Niemczyk

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 317

Wczoraj 161

W miesiącu 5056

Razem 167705

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top