Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. Parafia: (33) 814 59 59 Kancelaria: (33) 814 45 07
joomla guide

KOLĘDA 2016/2017

27 grudnia 2016 wtorek

ul. Młodości 5 i 8                                            godz. 15.00

ul. Młodości 1 i 3                                            godz. 15.00

ul. Lwowska 16 i 18                                       godz. 15.00

ul. Lwowska 14                                              godz. 15.00

ul. Lwowska 14a i 18a                                    godz. 15.00

 

28 grudnia 2016 środa

ul. Rychlińskiego 30 i 24                                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 26 i 24                                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 22 i 28                                godz. 15.00

ul. Rychlińskiego 20 i 28                                godz. 15.00

ul. Paderewskiego                                           godz. 15.00

 

29 grudnia 2016 czwartek

ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej parzyste

                                                                 godz. 15.00

ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej nr nieparzyste   godz. 15.00

ul. Komorowicka 1-18                            godz. 15.00

ul. Komorowicka 19-37                          godz. 15.00

ul. Komorowicka 45-70                          godz. 15.00

ul. Komorowicka od torów do 72           godz. 15.00

 

30 grudnia 2016 piątek

ul. Energetyków 1 i 3                                     godz. 15.00

ul. Energetyków 2 i 10                                   godz. 15.00

ul. Energetyków 5 i 8                                     godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. I                                   godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. II                                  godz. 15.00

ul. Dmowskiego 7 kl. III                                godz. 15.00

 

2 stycznia 2017 poniedziałek

ul. Lermontowa 4 do 15                                 godz. 15.00

ul. Lermontowa 16 do 40                               godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. I i II                          godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. III i IV                      godz. 15.00

ul. Broniewskiego 7 kl. V i VI                       godz. 15.00

 

3 stycznia 2017 wtorek

ul. Broniewskiego 4 kl. I                                godz. 15.00

ul. Broniewskiego 4 kl. II                               godz. 15.30

ul. Broniewskiego 4 kl. III                             godz. 15.00

ul. Jeża i gen. Boruty - Spiechowicza            godz. 15.00

ul. Jeża i gen. Boruty - Spiechowicza            godz. 15.00

 

4 stycznia 2017 środa

ul.Towarowa                                                  godz. 15.00

ul. Poniatowskiego i Gałczyńskiego              godz. 15.00

pl. Ratuszowy i Ratuszowa                            godz. 15.30

ul. Cyniarska                                                godz. 16.00

 

 

5 stycznia 2017 czwartek

ul. Milusińskich 2 i 10                                   godz. 15.00

ul. Milusińskich 4 i 6                                     godz. 15.00

ul. Milusińskich 8 i 9                                     godz. 15.00

ul. Lipnicka od 3 do 15                                   godz. 15.00

ul. Lipnicka od 20 do 63                                 godz. 15.00

ul. Lipnicka od 74 do 64 oraz 39, 37, 31, 27  godz. 15.00

 

6 stycznia 2017 piątek

ul. Piekarska i Legionów od 28                      godz. 14.00

ul. Czechowa                                                godz. 14.00

ul. Wschodnia                                               godz. 14.00

 

7 stycznia 2017 sobota

ul. Kazimierza Wielkiego 22 i 25                   godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 28 i 28a                 godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego 21 i 24                   godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego domy do nr 17 i  20  oraz od 30 do 45  godz. 10.00

ul. Kazimierza Wielkiego, bloki 68 i 70 oraz 67 – 46                 godz. 10.00

 

8 stycznia 2017 niedziela

ul. 11 Listopada od 19 do 33                          godz.14.00

ul. 11 Listopada od 34 do 47                         godz. 14.00

ul. 11 Listopada od 48 do 63b                        godz.14.00

ul. 11 Listopada od 64 do 90                          godz.14.00

 

9 stycznia 2017 poniedziałek

ul. Legionów od poczty do 27                      godz. 15.00

ul. Garibaldiego i Jagiełły, Lwowska 47        godz.15.00

ul. Osiedlowa                                             godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka II od piętra 1 do 12  (45-92) oraz klatka III piętro 13 (143-146)               godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka I od parteru do 10 piętra (1-44) oraz klatka III piętro 14 (147-150)            godz. 15.00

ul. Kierowa 10 – klatka III od parteru do 12 piętra (93-142)                                                        godz. 15.00

 

10 stycznia 2017 wtorek

ul. Krakowska 2, 5, 6, 7, 10, 11                     godz. 15.00

ul. Krakowska 9, 12, 22, 24, 26, 32               godz. 15.30

ul. Leszczyńska 13 i 13a                                 godz.15.00

ul. Bema i Dunikowskiego                              godz.15.00

ul. Leszczyńska 13b, 15 i 17                           godz.15.00

ul. Leszczyńska 17a, 17b i 17c                        godz.15.00

 

11 stycznia 2017 środa

ul. Ogrodowa i pl. Opatrzności Bożej            godz. 15.00

ul. Dworkowa i Zielona                                  godz. 15.30

Plac Wolności                                                godz. 15.30

ul. Dmowskiego 14 i 16                                 godz. 16.00

 

 

 

 

12 stycznia 2017 czwartek

ul. Broniewskiego -10 klatka 1                      godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 od piętra IV do VIII   
godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 piętra IX i X i klatka 3 od piętra VII godz. 15.00                                              

ul. Broniewskiego -10 klatka 2 do piętra III i kl. IV p. IX i X godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 3 do piętra VI  godz. 15.00

ul. Broniewskiego -10 klatka 4 do p. VII       godz. 15.00

 

13 stycznia 2017 piątek

ul. Dmowskiego 15 –   klatka I do p. 3 i klatka II do p. 1 godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka I od p. 4            godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p. 2 do piętra 6 

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka II od p.7 i klatka III p.9 i 10

godz. 15.00

ul. Dmowskiego 15 – klatka III od p. 2 do p. 8 

godz. 15.30

ul. Dmowskiego 15 – klatka III do p. 1 i klatka IV

godz. 15.00

 

14 stycznia 2017 sobota

ul. Bohaterów Westerplatte i Dąbka               godz. 10.00

ul. Łokietka i Tuwima                                     godz.10.00

ul. Zapolskiej i Akademii Umiejętności         godz.10.00

ul. Głęboka, Targowa, Staszica, Łukowa i Krótka                                godz.10.00

ul. Starostów Lipnickich                                 godz.10.00

 

15 stycznia 2017 niedziela

ul. Piłsudskiego                                              godz. 14.00

ul. Ks. Stojałowskiego                                   godz. 14.00

 

16 stycznia 2017 poniedziałek

ul. Topolowa i Łąkowa                                   godz. 15.00

ul. Sempołowskiej od 8 do 32 i ul. Astrów    godz. 15.00

ul. Sempołowskiej od 48 do 33                      godz. 15.00

 

17 stycznia 2017 wtorek

ul. Radosna 1 i 4 kl. II                                    godz. 15.00

ul. Radosna 5 i 4 kl. III                                   godz. 15.00

ul. Radosna 3 i 4 kl. I                                     godz. 15.00

 

 

18 stycznia 2017 środa

ul. Bogusławskiego od 7 do 16                       godz.15.00

ul. Bogusławskiego od 2 do 6                         godz.15.00

 

19 stycznia 2017 czwartek

ul. Radosna 6 i 7                                             godz. 15.00

ul. Radosna 2                                                  godz. 15.00

ul. Wesoła i Cicha                                          godz. 15.00

 

 

20 stycznia 2017 piątek

ul. Wyzwolenia 1-25                                      godz. 15.00

ul. Wyzwolenia 26-39                                    godz. 15.00

ul. Wyzwolenia 40-67                                    godz. 15.00

 

21 stycznia 2017 sobota

Plac Wojska Polskiego                                   godz. 10.00

ul. Skłodowskiej od 10 do 18                         godz. 10.00

ul. Lelewela i Skłodowskiej od 2 do 9           godz. 10.00

 

22 stycznia 2017 niedziela

ul. Broniewskiego od kościoła (19-26)          godz. 14.00

ul. Broniewskiego domy prywatne od elektrociepłowni
(64-29) oraz  ul. Rychlińskiego domy prywatne
 godz. 14.00

 

23 stycznia 2017 poniedziałek

ul. Szkolna 21-32                                            godz. 15.00

ul. Szkolna 3-20                                              godz. 15.00

 

24 stycznia 2017 wtorek

ul. Żywiecka 15a i 27                                     godz. 15.00

ul. Żywiecka 31 i 33                                       godz. 15.00

ul. Żywiecka 52,54, 56                                   godz. 15.00

 

25 stycznia 2017 środa

ul. PCK 10                                                      godz. 15.00

ul. PCK 12                                                      godz. 15.00

 

26 stycznia 2017 czwartek

ul. Żywiecka nr pozostałe                              godz. 15.00

 

 

 

Konto bankowe:

Parafia Opatrzności Bożej
Pl. Opatrzności Bożej 19
43-300 Bielsko-Biała

35 1500 1357 1213 5005 1631 0000 

Dyżury kancelaria:

Pon. - ks. Tomasz Bieniek

Wt. -  ks. Kamil Kuchejda

Śr. - ks. Andrzej Żmudka

ks. prob. Andrzej Mojżeszko

Czw. - ks. Grzegorz Guga

Pt. - ks. Piotr Niemczyk

Odwiedziło nas:

Dzisiaj 70

Wczoraj 89

W miesiącu 3628

Razem 29335

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Go to top